TGV bilety online
TGV – kolej dużych prędkości

TGV (Train à Grande Vitesse) – є найпопулярнішою системою швидкісних залізниць в Європі. Була побудована у Франції, але тепер потяги TGV курсують також до Швейцарії (TGV Lyria), Німеччини (TGV Est), а також до Іспанії та Італії. Залізничною системою TGV керує французька державна залізниця SNCF.

Тільки у Франції потяги TGV доїжджають до найвіддаленіших куточків країни, пропонуючи швидке сполучення (до 320 км/год) до більш ніж 400 населених пунктів. Французькі швидкісні потяги славляться своєю надійністю і пунктуальністю. Це сучасні потяги, які пропонують мандрівникам найвищі стандарти подорожей – сучасні інтер’єри, зручні сидіння, просторі вагони та кондиціонери.

Технологічні рішення, такі як: екологічно чистий спосіб водіння потягів, система кондиціонування повітря, що адаптується до кількості пасажирів та енергозберігаючі лампочки гарантують захист навколишнього середовища.

Пасажири, які подорожують потягами TGV, можуть вибрати один із двох класів бронювання, а люди з дітьми можуть розраховувати на додаткові зручності, наприклад, додаткове простір для сімей. Крім того, потяги пристосовані до потреб людей з обмеженими можливостями.

Побачте європейські швидкісні потяги