Варшава – квитки PKP

Найбільшим і найважливішим залізничним вокзалом у Варшаві є Варшава Центральна. Тут зупиняються потяги з усіх великих міст Польщі, в т.ч. потяги Intercity та Pendolino з Кракова, Вроцлава, Гданська, Познані, Катовіц і Перемишля. Варшава також має міжнародне залізничне сполучення із сусідніми столицями. З Варшави Центральної відправляються потяги до Москви, Відня, Берліна, Праги і Будапешта. Прибуття до Варшави потягом дозволяє уникнути заторів на в’їзді в місто, а велика кількість сполучень та сучасний вокзал роблять подорож потягом до Варшави чудовою альтернативою авто. Потяг – це також підвищений комфорт, можливість працювати або їсти. Тому ми заохочуємо Вас скористатися інтернет-розкладом руху потягів до Варшави, ознайомитися з пропозиціями Intercity, Pendolino і TLK та вибрати найкраще сполучення для себе.

Подорож потягом з Кракова до Варшави

Поїздка швидкісними потягами PKP Intercity та Pendolino з Кракова до Варшави займає близько 2 годин 30 хвилин на відрізку 293 кілометри. Залізничне сполучення між Варшавою та Краковом є частим, а ціни на залізничні квитки залежать від типу потяга. На маршруті Варшава – Краків курсують потяги PKP Intercity, Pendolino та TLK.

Безпосереднє залізничне сполучення Варшава – Краків

Варшава має безпосереднє залізничне сполучення з Краковом. Протягом тижня та у вихідні дні на маршруті Варшава – Краків курсує понад 20 прямих потягів щоденно.

Яка тривалість подорожі потягом між Варшавою та Краковом?

Тривалість поїздки залізницею між Варшавою та Краковом залежить від обраного типу потяга – ми надаємо найкоротший час:

 • Подорож потягом Pendolino (EIP) на маршруті Варшава – Краків триває близько 2 годин 20 хв
 • Подорож потягом Intercity (IC i EIC) на маршруті Варшава – Краків триває 2 години 30  хв
 • Подорож потягом TLK на маршруті Варшава – Краків триває 2 години 40  хв

Час відправлення та розклад руху потягів

Повний розклад руху потягів PKP для сполучення Варшава – Краків доступний на сайті EuroPodorozh.com.ua. Розклад руху потягів відрізняється в будні та у вихідні дні.

В будні найраніший прямий потяг до Варшави відправляється з Кракова о 04:10, а останній о 19:55. На вихідних перший прямий потяг до Варшави відправляється з Кракова о 04:10, а останній – о 20:00. Потяги відправляються з частотою приблизно щогодини.

Яка вартість квитка на потяг з Варшави до Кракова?

Вартість залізничного квитка для сполучення Варшава – Краків залежить від типу потяга та дати поїздки.

 • Потяги Pendolino, Intercity та TLK відрізняються між собою комфортом та тривалістю поїздки. Це має відображення на ціні залізничних квитків.
 • Внутрішні залізничні квитки доступні для продажу за 30 днів до планованого відправлення потяга. Купуючи квитки заздалегідь, мандрівники зможуть скористатися великими знижками.

Так, квиток на потяг Pendolino Варшава – Краків, придбаний заздалегідь за 30 днів, коштує від 49 злотих, а квиток, куплений за кілька днів до відправлення, може коштувати навіть понад 150 злотих. Ті, хто подорожує потягом з Варшави до Кракова, також можуть скористатися актуальними акціями, які пропонує перевізник, тоді квитки можна придбати ще дешевше.

Коли забронювати квиток на потяг з Варшави до Кракова?

Онлайн-продаж квитків для сполучення Варшава – Краків можливий лише для поїздок, які починаються не пізніше 30 днів від поточної дати. Дата бронювання впливає на вартість залізничного квитка за принципом: чим раніше, тим дешевше.

Як придбати квиток на потяг з Кракова до Варшави онлайн?

Квиток на потяг з Варшави до Кракова онлайн можна придбати за допомогою пошукової системи на головній сторінці сервісу EuroPodorozh.com.ua. Отримавши результати, виберіть потрібне залізничне сполучення та перейдіть до форми бронювання, а потім оплатіть квиток на потяг онлайн.

Як придбати зворотній квиток на потяг з Кракова до Варшави?

Зворотний квиток на потяг з Кракова до Варшави можна придбати разом з виїзним квитком на потяг Варшава – Краків. Вистачить зазначити дати відправлення та повернення в пошуковій системі на головній сторінці EuroPodorozh.com.ua, а потім натиснути кнопку пошуку. Отримавши розклад руху потягів, необхідно вибрати відповідні сполучення та оплатити залізничні квитки онлайн.

Які потяги курсують між Варшавою і Краковом?

На маршруті Варшава – Краків курсують потяги перевізника PKP Intercity. Серед доступних сполучень можна обрати наступні потяги:

Intercity гарантія комфорту подорожі за доступною ціною. Модернізовані потяги Express InterCity зупиняються на основних станціях даного маршруту, забезпечуючи коротку тривалість поїздки, а доступні ціни на квитки разом із численними акціями роблять подорож на потязі Intercity комфортною та економічною. Потяги повністю охоплені бронюванням місць. Розклад руху потягів PKP Intercity та онлайн-продаж залізничних квитків доступні в сервісі EuroPodorozh.com.ua.

Pendolino – сучасні та швидкі потяги Express InterCity визначили нову якість на польських коліях. Поїздка з погляду на стандарт та швидкість (до 250 км/год!) потягів відноситься до дуже комфортних. Потяги Pendolino курсують між найбільшими містами Польщі. Подорож характеризується невеликою кількістю проміжних станцій та короткою тривалістю поїздки. Потяги повністю охоплені бронюванням місць. Розклад руху потягів PKP Pendolino та онлайн-продаж залізничних квитків доступні в сервісі EuroPodorozh.com.ua.

TLKпотяги характеризуються великою кількістю проміжних станцій, низькими цінами на квитки та багатою акційною пропозицією. Мандрівник може вибрати вагон з купе для сидіння, лежання або спальні вагони. Велика кількість денних та нічних сполучень дозволяє подорожувати потягом на великі відстані за низькою вартістю квитка. Потяги повністю охоплені бронюванням місць. Розклад руху потягів PKP TLK та онлайн-продаж залізничних квитків доступні в сервісі EuroPodorozh.com.ua.

Що варто побачити в Варшаві?

Warszawa - rozkład jazdy PKPСтолиця Польщі розташована на річці Вісла. Варшава, побудована майже заново після руйнувань під час Другої світової війни, сьогодні радує Старим містом, відновленим Королівським Замком і характерним для соціалізму простором. Сьогодні це економічний центр Польщі, місце розташування найважливіших компаній та уряду. Незважаючи на столичний характер, Варшава відома своєю якістю повітря, а парки фактично займають чверть її площі. До найважливіших з них можна віднести історичні Саксонські сади, Лазенки та Вілянув, парки, які були місцем розташування колишніх магнатських та королівських резиденцій. Символом Варшави є також Палац Культури і Науки, важливий свідок історії, який досі викликає неоднозначні почуття у жителів столиці. Безперечно, варто піднятися на останній поверх, щоб з цього центрального місця побачити панораму усього міста. Культурна пропозиція Варшави досить багата, що виникає з кількості театрів, кінотеатрів, концертів, фестивалів та близькості рекреаційних зон, таких як Кампіноська пуща, також відома як «зелені легені» Варшави.

Найпопулярніші визначні місця Варшави
 • Старе Місто
 • Королівські Лазенки
 • Королівський Замок
 • Палац Культури і Науки
 • Палацово-парковий комплекс у Віланові
 • Національний Музей
 • Барбакан
 • Губернаторський Палац
 • Палац На Острові
 • Краківське Передмістя
Залізничні вокзали в Варшаві:

Побачте європейські швидкісні потяги