Краків – квитки PKP

Краків пропонує залізничне сполучення з більшістю міст Польщі. Це, серед інших: сполучення швидкісними потягами Pendolino з Варшавою та Гданськом, а також міжнародні сполучення Intercity з Віднем, Прагою, Будапештом та Львовом. Розташований в безпосередній близькості від Старого Міста, Головний залізничний вокзал дозволяє нам розпочати огляд визначних пам’яток відразу після прибуття до Кракова! Прибуття потягом до Кракова також є чудовою альтернативою автомобілю. До найпопулярніших залізничних сполучень з Кракова належать поїздки потягами PKP Intercity та Pendolino за маршрутом Краків – Варшава. Подорож потягом, згідно з розкладом руху,  займає менше 2 годин 30 хвилин на відрізку 288 кілометрів, в той час як поїздка на автомобілі на цій же ділянці – більше 4 годин. Потяг – це також підвищений комфорт, можливість працювати або їсти. Тому ми заохочуємо Вас скористатися інтернет-розкладом руху потягів, ознайомитися з пропозиціями Intercity, Pendolino і TLK та вибрати найкраще сполучення для себе.

Подорож потягом з Варшави до Кракова

Поїздка швидкісними потягами PKP Intercity та Pendolino з Кракова до Варшави займає близько 2 годин 20 хвилин на відрізку 293 кілометри. Залізничне сполучення між Краковом та Варшавою є частим, а ціни на залізничні квитки залежать від типу потяга. На маршруті Краків – Варшава курсують потяги PKP Intercity, Pendolino та TLK.

Безпосереднє залізничне сполучення Краків – Варшава

Краків має безпосереднє залізничне сполучення з Варшавою. Протягом тижня та у вихідні дні на маршруті Краків – Варшава курсує понад 20 прямих потягів щоденно.

Яка тривалість подорожі потягом між Краковом та Варшавою?

Тривалість поїздки залізницею між Краковом та Варшавою залежить від обраного типу потяга:

 • Подорож потягом Pendolino на маршруті Краків – Варшава триває близько 2 годин 20 хв
 • Подорож потягом Intercity на маршруті Краків – Варшава триває 2 години 30  хв
 • Подорож потягом TLK на маршруті Краків – Варшава триває 2 години 40  хв

Час відправлення та розклад руху потягів

Повний розклад руху потягів PKP для сполучення Краків – Варшава Центральна доступний на сайті EuroPodorozh.com.ua.

В будні та на вихідних найраніший прямий потяг до Варшави відправляється з Кракова о 00:46, а останній о 21:30. Потяги відправляються з частотою приблизно щогодини.

Яка вартість квитка на потяг з Кракова до Варшави?

Вартість залізничного квитка для сполучення Краків – Варшава залежить від типу потяга та дати поїздки.

 • Потяги Pendolino, Intercity та TLK відрізняються між собою комфортом та тривалістю поїздки. Це має відображення на ціні залізничних квитків.
 • Внутрішні залізничні квитки доступні для продажу за 30 днів до планованого відправлення потяга. Купуючи квитки заздалегідь, мандрівники зможуть скористатися великими знижками.

Так, квиток на потяг Pendolino Краків – Варшава, придбаний заздалегідь за 30 днів, коштує від 49 злотих, а квиток, куплений за 7 днів до відправлення, коштуватиме вже 150 злотих.

Ті, хто подорожує потягом з Кракова до Варшави, також можуть скористатися спеціальними пропозиціями, що організовуються PKP Intercity.

Коли забронювати квиток на потяг з Кракова до Варшави?

Онлайн-продаж квитків для сполучення Краків – Варшава можливий лише для поїздок, які починаються не пізніше 30 днів від поточної дати. Дата бронювання впливає на вартість залізничного квитка.

Як придбати квиток на потяг з Кракова до Варшави онлайн?

Квиток на потяг з Кракова до Варшави онлайн можна придбати за допомогою пошукової системи на головній сторінці сервісу EuroPodorozh.com.ua. Отримавши результати, виберіть потрібне залізничне сполучення та перейдіть до форми бронювання, а потім оплатіть квиток на потяг онлайн.

Як придбати зворотній квиток на потяг з Варшави до Кракова?

Зворотний квиток на потяг з Варшави до Кракова можна придбати разом з виїзним квитком на потяг Краків – Варшава. Вистачить зазначити дати відправлення та повернення в пошуковій системі на головній сторінці EuroPodorozh.com.ua, а потім натиснути кнопку пошуку. Отримавши розклад руху потягів, необхідно вибрати відповідні сполучення та оплатити залізничні квитки онлайн.

Що варто побачити в Кракові?

Kraków - pkp rozkład jazdyРозташована на річці Вісла, столиця Малопольського воєводства, безсумнівно, є одним із найкрасивіших польських міст, розташованих на річці Вісла. Історія Кракова налічує понад тисячу років, що підтверджують визначні пам’ятки, розташовані на кожному кроці. Хто хоч раз побував у Кракові, той ніколи не забуде враження, яке залишають по собі Вавельські пагорби, що простягаються над Віслою. Ще одна визначна пам’ятка Кракова – Ринкова площа, що займає сорок тисяч квадратних метрів і є найкрасивішою у Європі (дехто каже навіть найбільшою!). Варто згадати, що з вежі Маріацького костелу, розташованого на ринковій площі щогодини лунає хейнал (розноситься на всі чотири сторони світу), який в певний момент обривається, посилаючись на історію Татарські навали в XIII ст. Як третє місто в Польщі за кількістю жителів і друге за площею, Краків є важливим економічним, освітнім і культурним центром. Щороку в місті на бульварах у вигині Вісли відбувається культурна подія – т. зв. «Віночки». У Кракові є багато культурних закладів національного значення, зокрема: Національний Старий театр, Національний музей чи Ягеллонська бібліотека. У 1978 році район історичного Старого Міста та Казімєжа був внесений до першого списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Столиця Малопольщі є ключовим автомобільним і залізничним вузлом.

Найпопулярніші визначні місця Кракова
 • Суконні ряди
 • Краківський Барбакан
 • Маріацька Вежа
 • Вавель
 • Театр ім. Ю. Словацького
 • Малопольський Сад Мистецтв
 • Музей Чарторийських
 • Музей Сучасного Мистецтва MOCAK
 • Дзвін Сигізмунда
Залізничні вокзали в Кракові:

Побачте європейські швидкісні потяги