Гданськ – квитки PKP

Із залізничного вокзалу Гданськ Головний можна доїхати, серед інших, потягами PKP Intercity та Pendolino без пересадок до найбільших міст країни, таких як: Варшава, Краків, Познань. Сучасні та швидкісні потяги Pendolino зробили залізницю популярним способом подорожі до моря серед туристів. Подорож потягом забезпечує вищий комфорт, можливість відпочинку та значно скорочує час доїзду до узбережжя. Центральне розташування історичного залізничного вокзалу в Гданську дає змогу одразу розпочати знайомство з містом, а розташована там годинникова вежа XIX-го століття робить вокзал сам по собі туристичною визначною пам’яткою. Тому ми заохочуємо Вас скористатися розкладом руху потягів в Інтернеті, перевірити наявні пропозиції Intercity, Pendolino та TLK для поїздок до Гданська та обрати найкраще сполучення для себе.

Подорож потягом з Гданська до Варшави

Дорога швидкісними потягами PKP Intercity та Pendolino з Гданська до Варшави займає близько 3 годин на відрізку 327 кілометрів. Залізничне сполучення між Гданськом і Варшавою часте, а ціни на залізничні квитки залежать від типу потяга. На маршруті Гданськ – Варшава курсують потяги PKP Intercity, Pendolino та TLK.

Безпосереднє залізничне сполучення Гданськ – Варшава

Гданськ має безпосереднє залізничне сполучення з Варшавою. Протягом тижня та у вихідні дні на маршруті Гданськ – Варшава курсує понад 20 прямих потягів щоденно.

Яка тривалість подорожі потягом між Гданськом та Варшавою?

Тривалість поїздки залізницею між Гданськом та Варшавою залежить від обраного типу потяга:

 • Подорож потягом Pendolino на маршруті Гданськ – Варшава триває 2 години 47 хв
 • Подорож потягом Intercity на маршруті Гданськ – Варшава триває 2 години 55  хв
 • Подорож потягом TLK на маршруті Гданськ – Варшава триває 3 години 40  хв

Час відправлення та розклад руху потягів

Повний розклад руху потягів PKP доступний на сайті EuroPodorozh.com.ua. Розклад руху потягів на маршруті Варшава – Гданськ відрізняється в будні та на вихідних.

В будні та на вихідних перший прямий потяг до Варшави відправляється з Гданська о 05:35. Останній потяг в будні відправляється о 21:12, а на вихідних – о 19:54. Курсують вони з частотою приблизно щогодини.

Яка вартість квитка на потяг з Гданська до Варшави?

Вартість залізничного квитка для сполучення Гданськ Головний – Варшава Центральна залежить від типу потяга та дати поїздки.

 • Потяги Pendolino, Intercity та TLK відрізняються між собою комфортом та тривалістю поїздки. Це має відображення на вартості залізничних квитків.
 • Внутрішні залізничні квитки доступні для продажу за 30 днів до планованого відправлення потяга. Купуючи квитки заздалегідь, мандрівники зможуть скористатися знижками 30%, 20% та 10%.

Так, квиток на потяг Pendolino Гданськ – Варшава, придбаний заздалегідь за 30 днів, коштує від 49 злотих, а квиток, куплений за 7 днів до відправлення, коштуватиме вже 150 злотих. Ті, хто подорожує потягом з Гданська до Варшави, також можуть скористатися спеціальними пропозиціями, що організовуються PKP Intercity.

Коли забронювати квиток на потяг з Гданськ до Варшави?

Онлайн-продаж квитків для сполучення Гданськ Головний – Варшава Центральна можливий лише для поїздок, які починаються не пізніше 30 днів від поточної дати. Дата бронювання впливає на вартість залізничного квитка.

Як придбати квиток на потяг з Гданська до Варшави онлайн?

Квиток на потяг з Кракова до Варшави онлайн можна придбати за допомогою пошукової системи на головній сторінці сервісу EuroPodorozh.com.ua. Отримавши результати, виберіть потрібне залізничне сполучення та перейдіть до форми бронювання, а потім оплатіть квиток на потяг онлайн.

Як придбати зворотній квиток на потяг з Варшави до Гданська?

Зворотний квиток на потяг з Варшави до Гданська можна придбати разом з виїзним квитком на потяг Гданськ – Варшава. Вистачить зазначити дати відправлення та повернення в пошуковій системі на головній сторінці EuroPodorozh.com.ua, а потім натиснути кнопку пошуку. Отримавши розклад руху потягів, необхідно вибрати відповідні сполучення та оплатити залізничні квитки онлайн.

Що варто побачити в Гданську?

Pendolino Gdańsk - bilety na pociągГданськ, розташований на Гданській затоці, є одним із найстаріших міст Польщі. За кількістю мешканців посідає шосте місце в країні, за площею – сьоме. Столиця Поморського воєводства разом з Гдинею та Сопотом утворюють Тримісто. Гданськ відомий у Польщі та Європі переробкою та продажем бурштину. Тут щороку проходить найбільший у світі міжнародний ярмарок Amberif – виставка бурштину та виробів з бурштину. Не можна ігнорувати знаменитий Домініканський Ярмарок, який триває до трьох тижнів, і міжнародну театральну подію, якою є Шекспірівський Фестиваль. Як старе місто, воно може похвалитися довгим списком пам’яток, які є беззаперечним свідченням його тисячолітньої історії. Водночас це важливий культурний, економічний та політичний центр, а також комунікаційний вузол завдяки морському порту та залізничному транспорту. Тут є багато культурних закладів, зокрема: Національний музей, Центральний морський музей, Музей історії міста Гданська, Театр “Вибжеже”, Театр “Мініатюра”, а також Балтійська опера та Польська Балтійська філармонія. Вони належать до найважливіших культурних осередків міста.

Найпопулярніші визначні місця Гданська
 • Довгий Ринок
 • Гданська Ратуша
 • Журав (Журавель)
 • Маріацький Костел
 • Зелена Брама
 • Фонтан Нептуна
 • Двір Артуса
 • Парк Олівський
 • Вестерплатте
Залізничні вокзали в Гданську:

Побачте європейські швидкісні потяги