Розклад PKP для відношення Свиднік Місто - Наленчув

Сполучення PKP на маршруті Свиднік Місто – Наленчув обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:45 з вокзалу Свиднік Місто. Останній потяг до Наленчув вирушає о 19:07. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок KUJAWIAK. Поїздка тим потягом триває 00:32. На маршруті Свиднік МістоНаленчув курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Наленчув.

06:45
07:40
EuroPodorozh - значок годинника 55min
IC 28104
07:51
08:35
EuroPodorozh - значок годинника 44min
TLK 21010
14:07
14:40
EuroPodorozh - значок годинника 32min
IC 25100
19:07
19:40
EuroPodorozh - значок годинника 33min
IC 21100

Проверьте расписание PKP для других городов