Розклад PKP для відношення Сулехув - Збоншинек

Сполучення PKP на маршруті Сулехув – Збоншинек обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:40 з вокзалу Сулехув. Останній потяг до Збоншинек вирушає о 17:01. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок STRZELECKI. Поїздка тим потягом триває 00:19. На маршруті СулехувЗбоншинек курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Збоншинек.

05:40
06:00
EuroPodorozh - значок годинника 19min
IC 72100
07:27
07:47
EuroPodorozh - значок годинника 19min
IC 71102
09:06
09:26
EuroPodorozh - значок годинника 20min
IC 75104
13:02
13:22
EuroPodorozh - значок годинника 20min
IC 75100
15:48
16:07
EuroPodorozh - значок годинника 19min
IC 71100
17:01
17:21
EuroPodorozh - значок годинника 20min
IC 75108

Проверьте расписание PKP для других городов