Розклад PKP для відношення Серадз - Олесніца Ратає

Сполучення PKP на маршруті Серадз – Олесніца Ратає обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:06 з вокзалу Серадз. Останній потяг до Олесніца Ратає вирушає о 21:14. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SŁOWACKI. Поїздка тим потягом триває 01:38. На маршруті СерадзОлесніца Ратає курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Олесніца Ратає.

07:06
09:14
EuroPodorozh - значок годинника 2h 8min
IC 1620
09:38
11:18
EuroPodorozh - значок годинника 1h 40min
IC 1622
11:30
13:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 38min
IC 5620
17:12
18:55
EuroPodorozh - значок годинника 1h 42min
IC 16102
18:23
20:33
EuroPodorozh - значок годинника 2h 10min
IC 1626
21:14
23:09
EuroPodorozh - значок годинника 1h 54min
IC 16106

Проверьте расписание PKP для других городов