Розклад PKP для відношення Свебодзін - Жепін

Сполучення PKP на маршруті Свебодзін – Жепін обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 03:12 з вокзалу Свебодзін. Останній потяг до Жепін вирушає о 20:14. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок BERLIN-WARSZAWA-EXPRESS. Поїздка тим потягом триває 00:30. На маршруті СвебодзінЖепін курсують також інші потяги: EIC - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Жепін.

03:12
03:50
EuroPodorozh - значок годинника 37min
IC 18170
08:14
08:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 248
10:14
10:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 246
12:14
12:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 48
13:04
13:34
EuroPodorozh - значок годинника 30min
IC 58
14:14
14:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 46
16:14
16:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 44
20:14
20:44
EuroPodorozh - значок годинника 30min
EIC 40

Проверьте расписание PKP для других городов