Розклад PKP для відношення Пілава - Бидгощ Схід

Сполучення PKP на маршруті Пілава – Бидгощ Схід обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:31 з вокзалу Пілава. Останній потяг до Бидгощ Схід вирушає о 19:31. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ZAMOYSKI. Поїздка тим потягом триває 03:38. На маршруті ПілаваБидгощ Схід курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Бидгощ Схід.

07:31
11:19
EuroPodorozh - значок годинника 3h 48min
IC 28100
11:31
15:10
EuroPodorozh - значок годинника 3h 38min
IC 38100
13:31
17:14
EuroPodorozh - значок годинника 3h 43min
IC 2520
15:31
19:20
EuroPodorozh - значок годинника 3h 49min
IC 25100
19:31
23:14
EuroPodorozh - значок годинника 3h 43min
IC 3532

Проверьте расписание PKP для других городов