Розклад PKP для відношення Озоркув - Лодзь Каліска

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Лодзь Каліска обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Лодзь Каліска вирушає о 21:15. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WITKACY. Поїздка тим потягом триває 00:27. На маршруті ОзоркувЛодзь Каліска курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Лодзь Каліска.

06:54
07:24
EuroPodorozh - значок годинника 30min
IC 1424
07:42
08:10
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 5334
11:21
11:49
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 5426
15:28
15:55
EuroPodorozh - значок годинника 27min
IC 5360
15:39
16:11
EuroPodorozh - значок годинника 31min
TLK 54102
18:15
18:42
EuroPodorozh - значок годинника 27min
IC 7322
19:18
19:49
EuroPodorozh - значок годинника 31min
IC 5420
21:15
21:47
EuroPodorozh - значок годинника 32min
IC 5132

Проверьте расписание PKP для других городов