Розклад PKP для відношення Лапи - Скерневиці

Сполучення PKP на маршруті Лапи – Скерневиці обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:24 з вокзалу Лапи. Останній потяг до Скерневиці вирушає о 20:47. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок FREDRO. Поїздка тим потягом триває 02:26. На маршруті ЛапиСкерневиці курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Скерневиці.

05:24
08:04
EuroPodorozh - значок годинника 2h 39min
IC 1622
07:13
09:56
EuroPodorozh - значок годинника 2h 42min
IC 5620
10:28
12:54
EuroPodorozh - значок годинника 2h 26min
IC 1624
12:34
15:14
EuroPodorozh - значок годинника 2h 40min
IC 1422
14:16
17:07
EuroPodorozh - значок годинника 2h 51min
IC 16104
16:41
19:31
EuroPodorozh - значок годинника 2h 50min
IC 16106
20:47
23:19
EuroPodorozh - значок годинника 2h 32min
IC 1101

Проверьте расписание PKP для других городов