Розклад PKP для відношення Конін - Сважендз

Сполучення PKP на маршруті Конін – Сважендз обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 00:24 з вокзалу Конін. Останній потяг до Сважендз вирушає о 21:33. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WARTA. Поїздка тим потягом триває 00:43. На маршруті КонінСважендз курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Сважендз.

00:24
01:25
EuroPodorozh - значок годинника 1h 0min
IC 18170
07:04
07:50
EuroPodorozh - значок годинника 46min
IC 18100
09:23
10:09
EuroPodorozh - значок годинника 46min
IC 17100
10:50
11:36
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 3722
11:22
12:09
EuroPodorozh - значок годинника 47min
IC 28104
13:15
14:01
EuroPodorozh - значок годинника 46min
IC 18102
15:21
16:09
EuroPodorozh - значок годинника 48min
IC 18106
19:14
19:59
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 27100
21:33
22:17
EuroPodorozh - значок годинника 43min
IC 17104

Проверьте расписание PKP для других городов