Розклад PKP для відношення Жори - Рибнік

Сполучення PKP на маршруті Жори – Рибнік обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 08:51 з вокзалу Жори. Останній потяг до Рибнік вирушає о 17:18. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок PORTA MORAVICA. Поїздка тим потягом триває 00:10. На маршруті ЖориРибнік курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Рибнік.

08:51
09:02
EuroPodorozh - значок годинника 11min
IC 48102
15:39
15:49
EuroPodorozh - значок годинника 10min
IC 107
17:18
17:28
EuroPodorozh - значок годинника 10min
IC 45150

Проверьте расписание PKP для других городов