Розклад PKP для відношення Дембіца - Ярослав

Сполучення PKP на маршруті Дембіца – Ярослав обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:19 з вокзалу Дембіца. Останній потяг до Ярослав вирушає о 22:09. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WAWEL. Поїздка тим потягом триває 01:02. На маршруті ДембіцаЯрослав курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Ярослав.

07:19
08:36
EuroPodorozh - значок годинника 1h 17min
IC 83172
09:49
11:00
EuroPodorozh - значок годинника 1h 11min
IC 13100
10:40
11:42
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 6300
12:11
13:24
EuroPodorozh - значок годинника 1h 13min
IC 7300
13:10
14:16
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 6302
14:29
15:42
EuroPodorozh - значок годинника 1h 12min
IC 73104
15:03
16:06
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
IC 106
16:12
17:23
EuroPodorozh - значок годинника 1h 11min
IC 8304
17:40
18:50
EuroPodorozh - значок годинника 1h 10min
IC 115
19:16
20:18
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 57

Проверьте расписание PKP для других городов