Розклад PKP для відношення Варшава Західна - Млава

Сполучення PKP на маршруті Варшава Західна – Млава обслуговує, серед інших, TLK. Перший прямий потяг вирушає о 04:20 з вокзалу Варшава Західна. Останній потяг до Млава вирушає о 18:00. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SKARBEK. Поїздка тим потягом триває 01:24. На маршруті Варшава ЗахіднаМлава курсують також інші потяги: IC Intercity - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Млава.

04:20
06:05
EuroPodorozh - значок годинника 1h 45min
TLK 35170
07:12
09:00
EuroPodorozh - значок годинника 1h 48min
IC 1522
08:02
10:11
EuroPodorozh - значок годинника 2h 9min
IC 18152
09:32
10:56
EuroPodorozh - значок годинника 1h 24min
IC 4522
10:12
12:02
EuroPodorozh - значок годинника 1h 50min
IC 18114
14:24
15:58
EuroPodorozh - значок годинника 1h 34min
TLK 35102
16:36
18:09
EuroPodorozh - значок годинника 1h 33min
IC 1512
17:07
18:56
EuroPodorozh - значок годинника 1h 49min
IC 4560
18:00
19:52
EuroPodorozh - значок годинника 1h 52min
TLK 35104

Проверьте расписание PKP для других городов